Maçtan Çok Konuşulan Nazlıcan İrem Köroğlu Sessizliğini Bozdu!

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 3 Haziran’da ABD’yi yenmesinin ardından yaşanan olaylar, Nazlıcan İrem Köroğlu’nun açıklamalarıyla yeniden gündeme geldi.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 3 Haziran’da ABD’ye karşı oynadığı maçta tie-break setinde 3-2 galip gelerek büyük bir zafer elde etti. Maçın sonunda, sevinç gösterileri sırasında ekranlara yansıyan bir görüntü sosyal medyada geniş yankı buldu.

Maç esnasında tribünlerde sevinçle zıplayan bir Türk kadın taraftarın görüntüsü, kısa sürede sosyal medyada dikkat çekti. Bu görüntüde yer alan Nazlıcan İrem Köroğlu, yaşadıklarını YouTube hesabı üzerinden anlattı.

Köroğlu, kameraların kendisini çektiğinin farkında olmadığını ve annesinin kendisine gönderdiği mesajları internet bağlantısı olmadığı için göremediğini belirtti. “Orada sevincimi paylaşıyordum ve kazandığımız için çok mutluydum. Bu kadar büyütülecek bir durum yoktu. Çok güzel ve eğlenceli bir maçtı” dedi.

İrem Köroğlu, videosunda şu ifadelere yer verdi: “Kameralar nedense beni çekmiş ama ben bunun farkında değildim. Sadece bir kez gördüm, o anda da video çekiyordum. Annem defalarca ‘Kızım seni çekiyorlar’ diye mesaj atmış. İçeride internet çekmiyordu. O yüzden görmemişim hiçbir mesajı. Böyle bir dramaya gerek yoktu. Orada sevincimi paylaşıyordum. Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. 2 dakika önce gözümü kaşımamı dert ediyordum. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir